Turniej Rowerowy o Puchar Burmistrza

W ramach programu edukacyjno – wychowawczego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej odbył się XXIII Powiatowy Turniej Rowerowy o Puchar Burmistrza, w którym uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły.

Celem turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa, działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej oraz popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

kolaż zdjęć, uczniowie naszej szkoły wykonują konkurencje rowerowe na torze przeszkód oraz na miasteczku rowerowym

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli:

miejsce II z I kategorii wiekowej (Aleksandra Nowosad kl.5b, Justyna Rawska – kl. 5b, Jan Futa – kl. 5b, Kuba Szymczuk – kl. 5b)

miejsce III z II kategorii wiekowej (Magdalena Jakubiec – kl. 6c, Bartosz Matyjaszczyk – kl. 6c, Szymon Puła – kl. 6a).

kolaż zdjęć, uczniowie naszej szkoły ubrani w czerwone i żółte kamizelki odbierają nagrody i stają na podium

Opiekunkami drużyn były: p. Barbara Janowska i p. Lidia Szczęsna.

Gratulujemy!