Podsumowanie Konkursu – Zabawa ze sztuką

IX Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zabawa ze sztuką – Ukwiecone, wiosenne drzewo” organizowany był po raz dziewiąty. W tym roku tematem przewodnim konkursu były wiosenne ukwiecone drzewa. W konkursie kierowanym do dzieci z przedszkola i szkół podstawowych powiatu łęczyńskiego wzięło udział około 200 osób z różnych placówek: Przedszkola Publicznego nr 1, 2, 3, 4 w Łęcznej, Przedszkola Casper w Łęcznej, Przedszkola w Dratowie i Puchaczowie, a także Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej, Szkoły Podstawowej w Dratowie i Szkoły Podstawowej w Świerszczowie. Konkurs ten zorganizowany był pod patronatem Starosty Łęczyńskiego -pana Daniela Słowika.

Kolaż zdjęć, laureaci konkursu odbierają nagrody i dyplomy od pani dyrektor.

Nagrody laureatom konkursu zostały wręczone przez Panią Małgorzatę Fryt- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej oraz Panią Danutę Szychtę- Zagwodzką- Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej, a zarazem członka Zarządu Powiatu w Łęcznej.

tekst: organizatorzy

Kolaż 4 zdjęć, dzieci odbierają nagrody, grupowe zdjęcie wszystkich laureatów konkursu z dyplomami na tle prac plastycznych
Skip to content