Konkurs Matematyczny – Ludwin 2024

7 maja 2024 r. w szkole podstawowej w Ludwinie odbył się powiatowy etap VI Konkursu Matematycznego dla Klas Szóstych – Ludwin 2024

uśmiechnięty Krystian otrzymuje dyplom i nagrodę za zajęcie drugiego miejsca w konkursie

Konkurs był dwuetapowy skierowany do uczniów klas szóstych. Po szkolnych eliminacjach finał konkursu odbył się w Ludwinie. W konkursie wzięło udział 15 uczniów ze szkół powiatu łęczyńskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Figiel 6b i Krystian Pecyna 6a. Finaliści mieli do rozwiązania zestaw trudnych zadań konkursowych. Pierwsza część – były to zadania testowe, druga część to zadania otwarte wymagające przedstawienia pełnego rozwiązania. Na rozwiązanie całego zestawu konkursowego uczniowie mieli 60 minut. Po zmaganiach z zadaniami konkursowymi, komisja składająca się z nauczycieli – opiekunów sprawdziła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców.

I miejsce – Wiktor Zalewski ze Szkoły Podstawowej w Nadrybiu

II miejsce – Krystian Pecyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łęcznej

III miejsce – Mikołaj Kamela ze Szkoły Podstawowej w Ludwinie


Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy.


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sukcesu!

reprezentaci naszej szkoły Krystian i Amelia stoją przy tablicy z tytułem konkursu. W ręce trzymają dyplomy oraz niebieskie worki z nagrodami
Skip to content