Piknik Owocowy
W czerwcu, uczniowie klas 1–3 uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu łączącym promocję zdrowego stylu życia z rozwijaniem zainteresowań czytelniczych. Odbył się Piknik Owocowy, podczas którego zrealizowaliśmy również międzynarodową akcję „Czytanie na […]





