XXIV Puchar Tymbarku

W dniach 21 i 22 maja w Lubartowie odbył się Finał Wojewódzki XXIV edycji Pucharu Tymbarku, w której wzięły udział 4 drużyny z naszej szkoły. Dwie drużyny dziewcząt kategorii u8 (z klasy 1e), U12, oraz dwa zespoły chłopców kategorii U10 i U12.

drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej wraz z trenerem na boisku piłki nożnej

Chłopcy starsi z kategorii u 12 zdobyli wicemistrzostwo województwa lubelskiego ulegając w finale po serii rzutów karnych szkole podstawowej z Białej Podlaskiej. Jesteśmy dumni z naszych piłkarzy. Nasza drużyna grała w składzie: Leon Daszkiewicz – najlepszy bramkarz turnieju, Karol Pikul, Antek Skurski, Kacper Dyjach, Mikołaj Stefaniak, Wojtek Latała, Karas Narouz, Antek Porębski,  Julian Czarnocki, Miłosz Rzędzian.

Trenerem grup był Pan Mirosław Tarkowski a opiekunem Pani Małgorzata Zielińska.

Skip to content