Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki

W dniu  23 maja 2024 roku, w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024.

Uczeń naszej szkoły, Michał Jakubowski z klasy VIII B uzyskał tytuł laureata  konkursu matematycznego i został zaliczony w poczet najlepszych uczniów Lubelszczyzny.

dyplom laureata konkursu

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia towarzyszyli Michałowi Pani Agnieszka Serwa nauczycielka przygotowująca do konkursu oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej Pani Małgorzata Fryt.

dyplom podziękowania dla Pani Dyrektor Małgorzaty Fryt

Michał jest dowodem na to, że dzięki zdolnościom, pracowitości i determinacji można osiągać wspaniałe efekty i stać się wzorem dla młodszych uczniów naszej szkoły. Jesteśmy dumni z Michała i życzymy mu sukcesów w dalszej edukacji.

 Jeszcze raz serdeczniejsze gratulujemy.

Skip to content