Wyniki konkursu „W krainie zdrowia”

W lutym rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny dla uczniów oddziałów zerowych “W krainie zdrowia” organizowany przez psychologa i pedagoga szkolnego.

Konkurs poprzedziły przeprowadzone przez Renatę Budzyńską i Izabellę Hapoń w każdej grupie zerowej zajęcia o tematyce prozdrowotnej. W czasie spotkania uczniowie poznali krainę zdrowia, jej mieszkańców i ich zwyczaje oraz sąsiadów z “niezdrowej krainy” i ich problemy. Następnie dzieci pod okiem wychowawców przygotowały prace plastyczne.

Z 63 prac, które zostały zgłoszone do konkursu jury wybrało najlepsze i w następujący sposób ustaliło wyniki:

I miejsce

Mikołaj Kot 0b

II miejsce ex-aequo

Julia Matyjaszczyk 0c

Aleksandra Tyrka 0c

III miejsce

Antonina Pawłowska 0e

Wyróżnienia

Zuzanna Daćko 0a

Antonina Kozioł 0a

Michał Jaworowski 0a

Nikola Curyło 0b

Kinga Kowalska 0b

Piotr Dąbski 0c

Milena Radko 0c

Barbara Kondracka 0e

Adam Zięba 0e

Celem konkursu było zachęcanie do zdrowego stylu życia oraz przedstawienie korzyści wynikających ze zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i dbania o higienę. Wszystkie prace zostały wykonane w czasie pobytu uczniów w szkole.

Izabella Hapoń

Skip to content