Wspaniały Koncert Muzyczny

Zakładowej Orkiestry Górniczej Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A


W dniu wczorajszym w hali sportowej budynku Szkoły Podstawowej nr 2  w Łęcznej, z okazji 557. rocznicy nadania prawa miejskiego Łęcznej odbył się niezwykły koncert w wykonaniu Zakładowej Orkiestry Górniczej Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. pod dyrekcją Pana Pawła Kowalika.  Niesamowite możliwości puzonów, klarnetów, saksofonów, kornetów, sakshornów i waltorni usłyszeliśmy m.in. w jednych z największych hitów zespołu ABBA Dancing Queen, Mamma Mia, Fernardo i The winner takes it All, przeboju Franka Sinatry MY WAY, motywie z filmu Ragtime VaBank, hicie zespołu Europe THE FINAL COUNTDOWN, składance piosenek zespołu Boney M.  czy w nieśmiertelnym przeboju Glorii Gaynor I will survive

Bardzo dziękujemy Burmistrzowi Łęcznej panu Leszkowi Włodarskiemu za objęcie tego wydarzenia swoim honorowym patronatem.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Zarządu Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A. za umożliwienie nam zorganizowania koncertu orkiestry górniczej.

Dziękujemy serdecznie panu Jackowi Kubickiemu, który wsparł  nasze starania, od strony formalnej.

To wspaniałe wydarzenie nie byłoby możliwe, gdyby nie współpraca i zaangażowanie pracowników i wolontariuszy Szkoły Podstawowej nr 2, pracowników Urzędu Miejskiego oraz Centrum Kultury w Łęcznej.  Bardzo mocno wszystkim dziękujemy.

Ogromne podziękowania i gratulacje dla pani Małgorzaty Brodzisz za brawurowe prowadzenie koncertu.

Przede wszystkim WIELKIE podziękowania składamy Zakładowej Orkiestrze Górniczej Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. i dyrygentowi panu Pawłowi Kowalikowi. Koncert był niesamowity zakończony owacjami na stojąco i potrójnym bisem.
Ogromne Brawa i Gratulacje !!!

Skip to content