„Witajcie w naszej bajce…”

26 stycznia bieżącego roku uczniowie klas: 4c, 4d oraz 4f wraz z opiekunami: Małgorzatą Zielińską, Beatą Michalak, Jarosławem Bałabanem i Rafałem Brzozowskim wyjechali do jednego z lubelskich kin na film pt. „Akademia Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego. Jest to najnowsza ekranizacja słynnej książki Jana Brzechwy pod tym samym tytułem, należącej do kanonu lektur szkolnych dla klas czwartych.

Po zakończeniu seansu uczestnicy dzielili się pozytywnymi opiniami na temat filmu, a niektórzy uczniowie deklarowali, że chętnie obejrzą go jeszcze raz. Zwieńczeniem wyjazdu był posiłek w jednej z popularnych sieci gastronomicznych, a wycieczka była również bardzo miłym preludium do rozpoczynających się ferii zimowych.

Tekst i zdjęcie: Rafał Brzozowski

Skip to content