Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dnia 21 czerwca 2024r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie nauki klas ósmych. Była to bardzo wzruszająca i podniosła chwila dla uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości.

Na początku odbyła się część oficjalna, powitanie dyrekcji naszej szkoły, zaproszonych gości: Burmistrza Łęcznej pana Leszka Włodarskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej w Łęcznej pana Krzysztofa Matczuka, kierownika Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli pana Artura Radko, przewodniczącej Rady Rodziców Szkoły pani Martyny Królikowskiej, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców. Następnie po odśpiewaniu hymnu nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klas siódmych. Kolejnym punktem uroczystości było zabranie głosu i wręczenie nagród laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez kuratora oświaty oraz wyróżnień laureatom konkursów ogólnopolskich przez Burmistrza Łęcznej pananLeszka Włodarskiego. Uczniom wyróżniającym się w nauce wręczyły pani dyrektor Małgorzata Fryt i pani wicedyrektor Hanna Lipińska-Stopa świadectwa i nagrody książkowe, a ich rodzicom listy gratulacyjne, co zostało uwiecznione na wspólnym zdjęciu.

Kolaż uczestnicy oficjalnej części uroczystości, członków pocztu sztandarowego klas ósmych i siódmych, chór szkolny oraz dyrekcję, nauczycieli oraz zaproszonych gości.

Następnie przyszedł czas na część artystyczną, podczas której uczniowie zaprezentowali jeden dzień z życia ósmoklasisty w naszej szkole pokazując swoje umiejętności aktorskie. Ich występy uświetnił piosenkami chór szkolny pod batutą pani Joanny Podgórniak.

siódmych, chór szkolny oraz dyrekcję, nauczycieli oraz zaproszonych gości. foto2_Kolaż uczniowie biorących udział w części artystycznej uroczystości oraz chór szkolny. Są uśmiechnięci i zadowoleni.

Były to momenty pełne emocji i uśmiechu na ustach. Z pewnością na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich obecnych.

Życzymy wszystkim absolwentom sukcesów na nowym etapie życia i jesteśmy przekonani, że świat stoi przed nimi otworem.

Nagrody i kwiaty ufundowała Rada Rodziców.

Roma Szumiec

Skip to content