Targi edukacyjne 2024

Dnia 25 kwietnia 2024 r. odbyły się w naszej Szkole Targi Edukacyjne.

Na zaproszenie odpowiedziało siedem szkół średnich – LO im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w Dubience, Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej, Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach, Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej, Zespół Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie, Zespół Szkół w Puchaczowie, XXVII LO im. Zesłańców Sybiru w Lublinie

Dzięki wydarzeniu uczniowie klas ósmych mieli okazję zapoznać się z ofertami szkół oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Każdy otrzymał też szereg ulotek i gadżetów. Wydarzenie dało możliwość prezentacji i przestrzeń do integracji międzyszkolnej.

Dziękujemy nauczycielom  i uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy przyjechali zaprezentować oferty edukacyjne.

Organizatorzy:

Joanna Kłodzińska – pedagog

Karolina Marchlewska – psycholog

kolaż zdjęć z uczestnikami Targów Edukacyjnych z różnych szkół średnich
Skip to content