Rozdanie kart rowerowych

W dniu 19 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste wręczenie uczniom klas czwartych ich pierwszego prawa jazdy – karty rowerowej. Warunkiem otrzymania tego ważnego dokumentu było wcześniejsze zaliczenie testów z wiadomości teoretycznych dotyczących przepisów ruchu drogowego oraz znajomości znaków drogowych, jak również pomyślne zdanie egzaminu praktycznego.

Pani dyrektor wręcza chłopcu kartę rowerową, zadowolone dzieci stoją na żółtej linii.

Pani Dyrektor Małgorzata Fryt pogratulowała pomyślnie ukończonego egzaminu oraz życzyła bezpiecznego, odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym i dużo radości płynącej z ruchu na świeżym powietrzu.

Lidia Szczęsna
Anna Mitrus

Uśmiechnięte dzieci, w podniesionej ręce, trzymają kartę rowerową.