W dniu 19 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste wręczenie uczniom klas czwartych ich pierwszego prawa jazdy – karty rowerowej. Warunkiem otrzymania tego ważnego dokumentu było wcześniejsze zaliczenie testów z wiadomości teoretycznych dotyczących przepisów ruchu drogowego oraz znajomości znaków drogowych, jak również pomyślne zdanie egzaminu praktycznego.

Pani Dyrektor Małgorzata Fryt pogratulowała pomyślnie ukończonego egzaminu oraz życzyła bezpiecznego, odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym i dużo radości płynącej z ruchu na świeżym powietrzu.
Lidia Szczęsna
Anna Mitrus
