Laureaci konkursu

W V Powiatowym Konkursie Poetyckim „Piękno powiatu łęczyńskiego piórem malowane” pod Honorowym Patronatem Starosty Łęczyńskiego – Krzysztofa Niewiadomskiego wspaniale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.

W kategorii szkół podstawowych klas IV-VI:

I NAGRODA

Magdalena Jakubiec – za wiersz „Nadwieprzański świt” (opiekun p. Maria Perzyńska-Kusiak)

II NAGRODA

Weronika Morek – „Widok ze wzgórza zamkowego w Zawieprzycach” (opiekun p. Maria Perzyńska-Kusiak)

III NAGRODA

Karol Lichman – „Najpiękniej w Witaniowie” (opiekun p. Beata Michalak)

W kategorii szkół podstawowych klas VII-VIII:

I NAGRODA

Milena Sobiesiak – za wiersz „Wspomnienie z Rogóźna” (opiekun p. Maria Perzyńska-Kusiak)

W kategorii szkół ponadpodstawowych wyróżniona została nasza absolwentka i członek Kocyka Literackiego Emilia Cegłowska za wiersz „Rosiczka” (opiekun p. Maria Perzyńska-Kusiak)

laureaci konkursu z SP nr 2 w Łęcznej stoją z przedstawicielami organizatorów konkursu trzymają nagrody.