Kreatywne prace plastyczne

Celem projektu IV edycja Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Kreatywne prace plastyczne” było wspieranie rozwój kreatywności w roku szkolnym 2023/24. Inicjowanie i promowanie twórczości plastycznej dzieci i młodzieży. Zaspokajanie naturalnej potrzeby tworzenia sztuki, wyzwalanie ekspresji twórczej i wspieranie harmonijnego rozwoju oraz kreatywności uczestników poprzez różnorodne działania plastyczne. Poznanie i eksperymentowanie z różnymi technikami plastycznymi. Arteterapia rozwojowa oraz profilaktyka zdrowia psychicznego uczestników.

Patronat medialny projektu:

PEDAGOGIKA SPECJALNA PORTAL DLA NAUCZYCIELI

SZKOŁA PODSTAWOWA PORTAL DLA NAUCZYCIELI

Patronat honorowy:

GRUPA WYDAWNICZA HARMONIA

PERFECTUS – NIEPUBLICZNA PLACÓWKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

Warunkiem zaliczenia projektu było wykonanie 8 zadań plastycznych.

Zadanie ukończyli z sukcesem:

Oliwia Pacek klasa 4c

Julia Olejnik klasa 4c

Maja Stachowicz klasa 4f

Izabela Gułaś klasa 4f

Daria Dudzińska klasa 4f

Oliwia Bochniarz klasa 4f

Maja Latała klasa 4f

Julia Dolecka klasa 5a

Julia Lisek klasa 5c

Wiktoria Baranowska klasa 5c

Emilia Płazieńska klasa 5d

Dawid Antoniewski klasa 7d

Serdecznie gratulujemy!!!

Agnieszka Grudzień

kolaż zdjęć, na których uczniowie wykonują papier artystyczny
Skip to content