Konkurs plastyczny „Piękno podwodnego świata”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w tegorocznej edycji programu „Aktywni Błękitni” w RZGW w Lublinie do udziału w konkursie plastycznym pt. „Piękno podwodnego świata”. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku (tam szukajcie szczegółów konkursu). Do każdego zgłoszenia musi być dołączony załącznik nr 2 i załącznik nr 3. Na wasze prace czekamy do 27 marca 2024 r. Należy je przekazać do opiekunów Szkolnego Koła LOP (ul. Szkolna) lub nauczycieli biologii (ul. Piłsudskiego). Ogłoszenie wyników nastąpi 12 kwietnia 2024 r. Do wygrania – nagrody rzeczowe – gadżety Wód Polskich.

Szkolni koordynatorzy programu

Katarzyna Cieżak, Ewa Czechowska, Beata Kowalska.

Do pobrania:
– regulamin konkursu
– załącznik nr 2
– załącznik nr 3

Skip to content