X Patriotyczny Konkurs ,,Biel i Czerwień – Barwy Niepodległości”

Rozstrzygnięcia w Jubileuszowym X Patriotycznym Konkursie o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej ,,Biel i Czerwień – Barwy Niepodległości”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 przystąpili do konkursu w dwóch kategoriach wiekowych, klasy 0-3 oraz klasy 4-8. W dniach 10 – 14 listopada 2023 r. uczniowie prezentowali swoje talenty artystyczne i patriotyczne ubrani w barwy narodowe. W konkursie wzięło udział łącznie 31 oddziałów klasowych: 13 z klas 0-3 oraz 18 z klas 4-8, około 750 uczniów. Konkurs przeprowadzili i ocenili : Mirosław Tarkowski – koordynator, Małgorzata Zielińska , Daria Łucjan.

Wyniki konkursu:

Kategoria klas 0-3

1 Miejsce Puchar Dyrektora klasa 2d

2 Miejsce Puchar Dyrektora klasa 3b

3 Miejsce Puchar Dyrektora klasa 2a

wyróżnienia zdobyły klasy 1a, 0c, 2c,

oraz indywidualnie uczennica klasy 1a Oliwia Baszcz

Kategoria klas 4-8

1 Miejsce Puchar Dyrektora klasa 4f

2 Miejsce Puchar Dyrektora klasa 7e

3 Miejsce Puchar Dyrektora klasa 5b

wyróżnienie zdobyła klasa 8 a

Uroczystość wręczenia nagród nastąpiło na przedstawianiach jasełkowych. Puchary ufundowała Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej Pani Małgorzata Fryt oraz Związki Zawodowe NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty. Wszyscy finaliści i uczestnicy otrzymali również nagrody rzeczowe, pamiątkowe przypinki ufundowane przez Okno Życia w Łęcznej oraz przedszkole niepubliczne Aniołek w Łęcznej.

Skip to content