Wyniki Konkursów recytatorskich

W dniach 4-6 czerwca 2024 r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbył się turniej wojewódzki 43 Małego Konkursu Recytatorskiego.

instruktor i juror stoją na scenie

W kategorii klas VI-VII laureatem konkursu został Maksymilian Józefara z klasy 6c, którego opiekunem artystycznym jest p. Maria Perzyńska-Kusiak, a w kategorii klas VII-VIII wyróżniona została Milena Sobiesiak z klasy 8 b, także podopieczna p. Marii Perzyńskiej-Kusiak.

instruktor i juror stoją na scenie

Należy dodać, że poza wymienionymi powyżej recytatorami we wcześniejszym powiatowym etapie konkursu wyróżnione zostały:

Hania Staropiętka z klasy  2 e (opiekun artystyczny- p. Urszula Bielińska) i Karolina Czerniak 4 f z klasy (opiekun artystyczny p. Jarosław Bałaban).

Natomiast w Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej tytuł laureata zdobył Piotr Staropiętka z klasy 8 b przygotowany przez p. Marię Perzyńską-Kusiak, a Aleksandra Pękała z klasy 7 a, pod opieką artystyczną p. Małgorzaty Zielińskiej otrzymała wyróżnienie.

Skip to content