Wycieczka do miejscowości Ząb

W dniach 11-15.03.2024 r., grupa  uczniów naszej szkoły brała udział  w wycieczce do miejscowości Ząb koło Zakopanego. Wyjazd miał charakter obozu sportowego. Program obejmował podstawy jazdy na nartach oraz korzystanie z wyciągu orczykowego. Poza tym uczniowie spacerowali po okolicy, uczestniczyli w zajęciach integracyjnych. Odbył się też wyjazd do term Bukowina oraz ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Ostatniego dnia pobytu, uczestnicy sprawdzili swoje umiejętności w zawodach w jeździe slalomowej. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Wiktoria Rutkowska, na II miejscu pojechała Kaja Kowalczyk, a III pozycję zajęła Zuzanna Szczęsna. W kategorii chłopców I miejsce zajął Piotr Staropiętka, na II miejscu uplasował się Filip Jung, a III pozycję zajął Karol Lichman.

Uczniowie mogli korzystać z walorów wypoczynku na świeżym powietrzu, spróbować oryginalnych oscypków, podziwiać piękne górskie widoki, oraz poznać gwarę i osobliwości Podhala.

Zdjęcia i tekst:

Barbara Banaś

Wojciech Dziadko

Jacek Łucjan

Skip to content