Wielotematyczna wycieczka do Warszawy

Dnia 8 października uczniowie klasy V d i V f wraz z opiekunami: Małgorzatą Zielińską, Jarosławem Bałabanem i Rafałem Brzozowskim, wyjechali  na wycieczkę do  Warszawy. Program wyjazdu obejmował spektakl teatralny pt. „Palce lizać” w Teatrze Capitol, zwiedzanie Stadionu Narodowego im. Kazimierza Górskiego, a także wizytę w Muzeum Fabryki Czekolady E. Wedel. Po wrażeniach kulturalnych w teatrze, na stadionie uczniowie mogli zwiedzić szatnie piłkarzy, pokoje odnowy biologicznej zawodników, salę konferencji prasowych, pokoje pracy dziennikarzy sportowych oraz zasiąść na trybunach  i obserwować proces rozkładania murawy na najbliższy mecz. Podczas zwiedzania interaktywnego muzeum poznali tajniki produkcji czekolady i historię fabryki. Uczniowie mieli możliwość degustacji trzech klasycznych rodzajów czekolady: gorzkiej, białej karmelowej i mlecznej, a na koniec zwiedzania otrzymali słodkie upominki. Wycieczka okazała się udana, czemu niewątpliwie sprzyjała również piękna pogoda.

Tekst i zdjęcia: Rafał Brzozowski

uczestnicy wycieczki na Stadionie Narodowym.