Sukcesy naszych uczniów.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim cyklu biegów przełajowych CITY TRAIL Junior z Nationale – Nederlanden  na dystansie 5 km. Zawody odbywały się w 10 lokalizacjach w całej Polsce, w miastach takich jak: Bydgoszcz, Trójmiasto, Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław. W każym mieście odbyło się 5 biegów w ciągu sześciu miesięcy. 

Nasi uczniowie wzięli udział w biegach organizowanych w Lublinie. Meta i start biegu zlokalizowane były na polanie pod Zalewem Zemborzyckim w pobliżu Ośrodka Wypoczynkowego “Forest”.

I miejsce zajął Miłosz Rzędzian, II miejsce: Wojciech Matyjaszczyk, III miejsce: Błażej Rzędzian, a V – te zajął Karol Lichman. Wszyscy czterej są uczniami klasy 4C.

Podziwiamy za wytrwałość i sportową postawę godną naśladowania.

Serdecznie gratulujemy.

Skip to content