Rozśpiewane życzenia

8 MARCA był nie tylko dniem bez większych sprawdzianów. Wszystkie panie wraz z Dyrekcją, uczennicami i paniami obsługi oraz przedstawicielkami mam i sióstr były adresatkami programu artystycznego. Trzykrotny występ miał miejsce w sali gimnastycznej przy ul. Marszałka Piłsudskiego. W programie pojawiły się scenki kabaretowe, układy taneczne (z jazdą na rolkach), piosenki lekkie oraz liryczne, a także chwile refleksji. Debiutował szkolny chór, a całość 40-minutowego widowiska przygotowało koło recytatorsko-teatralne MIMO WSZYSTKO. Dekoracje przygotowała młodzież (na czele z kl. VB) pod kierunkiem pań: Agnieszki Grudzień i Małgorzaty Brońskiej-Krzyżanowskiej; stronę muzyczną wsparli: p. Joanna Podgórniak i Rafał Brzozowski; scenariusz ułożyli uczniowie i uczennice pod kierunkiem p. Małgorzaty Zielińskiej.

Opiekunowie MIMO WSZYSTKO