Przez lądy i oceany

Dnia 29 maja 2024 r. odbyła się 3 edycja  szkolnego konkursu geograficznego „Przez lądy i oceany”, w którym wzięło udział 12 uczniów z klas piątych. Rozgrywki przeprowadzono w trzech etapach, według zasad podobnych do teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Piątoklasiści wykazali się wiedzą z zakresu geografii fizycznej, znajomością pierwszych podróży i odkryć geograficznych oraz umiejętnością odczytywania informacji z mapy.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Jan Anisiewicz  kl. V e

II miejsce – Edyta Wydra  kl. V a

III miejsce – Malwina Bernecka kl. V c

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Nagrody dla uczestników konkursu ufundował ZNP Oddział Powiatowy w Łęcznej.

Organizatorzy
A. Brudzińska
G. Koperczak

Skip to content