Projekt Edukacyjny

Dnia 6 maja 2024 r. w budynku szkoły przy ul. Piłsudskiego 12 podsumowany został projekt edukacyjny – „Chwila oddechu przed egzaminem”, skierowany do uczniów klas ósmych.

uczniowie z ósmych klas wykonują ćwiczenia relaksacyjne na krzesłach

Grupę projektową stanowili uczniowie klas 8B, 7A i 7D. W ramach realizacji projektu przygotowano i przeprowadzono wśród ósmoklasistów ankietę, dotyczącą stresu przed egzaminem i znajomości technik relaksacyjnych. Wyniki tej ankiety posłużyły do przygotowania i przedstawienia prezentacji multimedialnej – „Techniki relaksacyjne” oraz przeprowadzenia wśród uczniów klas ósmych ćwiczeń wspomagających koncentrację i odprężających po długiej pracy umysłowej.

uczniowie odtwarzają pozycję Dennisona

Podjęte działania spotkały się z pozytywnym odbiorem.

Opiekunowie projektu – Agnieszka Mazurkiewicz, Maria Perzyńska – Kusiak, Dorota Pyszniak