Podsumowanie programu „Błękitni Aktywni”

W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w ogólnopolskim programie „Aktywni Błękitni”. W działalność na rzecz programu zaangażowanych było wiele klas i nauczycieli. Sam program przyniósł nam wiedzę, zabawę, nowe umiejętności. Za swoją aktywność w tym programie, wszystkie akcje, konkursy, zajęcia i przedsięwzięcia znaleźliśmy się w ścisłym finale wyróżnionych. Z tego tytułu otrzymaliśmy dla szkoły mikroskop, tablicę magnetyczną i zegar. Wręczenie nagród dla najbardziej zaangażowanych szkół odbyło się 11 czerwca 2024 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie w Sali Kolumnowej. Nagrody wręczał Wicewojewoda Lubelski Andrzej Maj oraz Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie Marcin Troć. Nasza szkoła uzyskała również certyfikat szkoły przyjaznej wodzie. To wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły!

Troje dzieci wraz z wychowawczynią odbiera nagrody za udział w programie
Skip to content