Oddaj elektrośmieci

Nasza szkoła bierze udział w akcji ekologicznej “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”, która ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

W dniu 6 marca b.r. (w najbliższą środę) od godz. 7:00 do 15:00 w garażu przy budynku szkoły na ul. Piłsudskiego 12 prowadzona będzie zbiórka drobnego, niepotrzebnego lub zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, laptopy, żelazka, odkurzacze, drukarki, suszarki do włos w itp.). Przekazany sprzęt powinien być kompletny tzn. musi zawierać wszystkie części i podzespoły.
W ramach akcji nie będą przyjmowane tonery oraz świetlówki.
W dniu dostarczenia elektrośmieci należy zgłosić ten fakt do sekretariatu szkoły.
W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję.