Mikołajki 2023

Mikołajki w naszej szkole już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń. Już od samego rana na korytarzach i w salach lekcyjnych można było zobaczyć dzieci ubrane w mikołajkowe czapki. Dzień wcześniej uczniowie klas młodszych uczestniczyły w ogólnopolskim projekcie ,,Mała książka – wielki człowiek”. Mikołaj obdarował dzieci książkowym prezentem. Była to pozycja znanej i lubianej pisarki Justyny Bednarek ,,Wnuczka antykwariusza”. Atrakcją mikołajek był również wyjazd do klubowej hali GKS Górnik Łęczna. Na uczniów czekało tam mnóstwo atrakcji: zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, mini piłka nożna, fotobudka, malowanie twarzy i cieszące się dużą popularnością ,,dmuchańce”. Wszyscy bawili się znakomicie. Fundacja Akademia Sportu Górnika Łęczna, Górnik Łęczna S.A. i Starostwo Powiatowe w Łęcznej to organizatorzy tego wydarzenia. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę  i niezapomniane przeżycia.