Master of English – wyniki

W dniu 12 czerwca odbył się szkolny konkurs Master of English dla klas 2 i 3. Przedstawiciele klas, w ogólnej liczbie ponad 40 osób, zmagali się z zadaniami obejmującymi zagadnienia leksykalno-gramatyczne omawiane podczas 2 lub 3 lat nauki języka angielskiego.

grupa uczniów reprezentujących klasy 2 i 3, piszących test na stołówce szkolnej.

Laureatami konkursu zostali

W pionie klas 2:

I miejsce – Dominik Czopek reprezentant klasy IIc

II miejsce – Franciszek Kuzioła reprezentujący klasę IIb

III miejsce – Maria Piotrowska reprezentująca klasę IId

W pionie klas 3:

I miejsce – Kacper Kazimieruk reprezentant klasy III b

II miejsce – Nadia Lichman z klasy IIIe

III miejsce – Jagoda Jung reprezentantka klasy III a

Wszystkim uczestnikom zmagań intelektualnych dziękujemy, laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu zawiłości języka angielskiego.

WELL DONE, EVERYONE!

Opracowała Joanna Kuchciewicz – White