W dniu 12 czerwca odbył się szkolny konkurs Master of English dla klas 2 i 3. Przedstawiciele klas, w ogólnej liczbie ponad 40 osób, zmagali się z zadaniami obejmującymi zagadnienia leksykalno-gramatyczne omawiane podczas 2 lub 3 lat nauki języka angielskiego.

Laureatami konkursu zostali
W pionie klas 2:
I miejsce – Dominik Czopek reprezentant klasy IIc
II miejsce – Franciszek Kuzioła reprezentujący klasę IIb
III miejsce – Maria Piotrowska reprezentująca klasę IId
W pionie klas 3:
I miejsce – Kacper Kazimieruk reprezentant klasy III b
II miejsce – Nadia Lichman z klasy IIIe
III miejsce – Jagoda Jung reprezentantka klasy III a
Wszystkim uczestnikom zmagań intelektualnych dziękujemy, laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu zawiłości języka angielskiego.
WELL DONE, EVERYONE!
Opracowała Joanna Kuchciewicz – White