Konkurs literacki „Moja rodzina dba o zdrowie”

W listopadzie 2023 roku uczniowie klas V-VIII mogli wziąć udział w konkursie literackim „Moja rodzina dba o zdrowie”. Konkurs wpisuje się w cykl działań związanych z promocją zdrowego stylu życia wśród naszych uczniów.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Komisja konkursowa w składzie Joanna Kłodzińska i Anna Pawlak wybrała pięć najlepszych prac.

Laureatem konkursu została Hanna Stec z kl.7a, która napisała tekst „Zdrowo i niedrogo, czyli jak moja rodzina zmieniła styl życia”. Komisja przyznała dwa równorzędne drugie miejsca, które zajęły: Magdalena Jakubiec z kl. 6c „Zdrowo-kolorowo” i Lena Stolat z kl.6f „Bajkowe Zdrowie” oraz dwa trzecie miejsca dla Adriany Kamińskiej z kl. 7e „Nowe życie” oraz Karoliny Kobylarz z kl 8a „Moja rodzina dba o zdrowie””.

Serdecznie gratuluję laureatom konkursu!

Bardzo dziękuję sponsorowi nagród dla uczennic – Urzędowi Miasta Łęczna.

Opiekunami uczennic były nauczycielki: Maria Perzyńska – Kusiak i Jagoda Woźniak.

Organizatorem konkursu była pedagog szkolna Joanna Kłodzińska.

JK

Skip to content