Kolejna wizyta w przedszkolu

20 marca grupa wolontariuszy ze szkolnego klubu „Ekipa do Spraw Dobra” pod opieką Marii Perzyńskiej-Kusiak odwiedziła zaprzyjaźnione Przedszkole nr 1 w Łęcznej. Było to kolejne spotkanie wynikające z realizacji programu współpracy „Ekipa do Spraw Dobra”.

uczniowie i przedszkolaki siedzą przy stole i kolorują obrazki.

 Tym razem punktem wyjścia dla zajęć był wiersz „Katar” Jana Brzechwy.

Uczniowie rozmawiali z przedszkolakami o tym, co należy robić, gdy ktoś zachoruje i jak należy się ubierać, aby uniknąć kataru.

dzieci siedzą przy stole i wykonują ćwiczenia logiczne.