II Powiatowy Konkurs MAT- GEO

II Powiatowy Konkurs Matematyczno-Geograficzny „MAT- GEO”

12.04.2024r. nasza szkoła była organizatorem II edycji Powiatowego Konkursu Matematyczno- Geograficznego „MAT -GEO”. Konkurs przeznaczony dla uczniów VII i VIII klasy szkoły podstawowej z powiatu łęczyńskiego rozwija zainteresowania i uzdolnienia z matematyki i geografii. Doskonalił umiejętność wykonywania obliczeń matematycznych i znajomość obiektów geograficznych na mapie świata. W konkursie wzięło udział 24 uczniów z pięciu szkół podstawowych powiatu łęczyńskiego. Komisja składająca się z nauczycieli – opiekunów sprawdziła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców:

Laureatami II edycji Konkursu Powiatowego Matematyczno-Geograficznego „MAT-GEO” zostali:

I miejsce – Tymon Tatarczak Szkoła Podstawowa w Zofiówce

II miejsce – Kacper Milewski Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

III miejsce – Michał Jakubowski Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

Nagrody wręczone uczestnikom konkursu przez organizatorów ufundowane zostały przez Dyrekcję SP nr 2, Radę Rodziców SP nr 2 oraz Organizację Międzyzakładową NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty w Łęcznej i ZNP Oddział w Łęcznej. Sponsorom serdecznie dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom gratulujemy!

Organizatorzy

A. Brudzińska, A. Serwa

Uczestnicy konkursu rozwiązują zadania konkursowe
Zwycięzcy konkursu
Skip to content