Dzień Gier Planszowych

W czwartek, 10 października, w naszej szkole odbył się Dzień Gier Planszowych, zorganizowany w ramach ogólnopolskiego Dnia Gier Planszowych. Tego dnia świetlica szkolna zamieniła się w przestrzeń pełną emocji, radości i zdrowej rywalizacji. Uczniowie mieli okazję spędzić czas przy różnorodnych grach planszowych, które nie tylko dostarczyły im mnóstwo zabawy, ale także rozwijały ich umiejętności logicznego myślenia, współpracy oraz strategii.

Kolaż, trzy grupy dzieci grają w gry planszowe w świetlicy szkolnej

W trakcie spotkania uczniowie rywalizowali w takich grach jak “Uno”, “Dobble”, “5 Sekund”, “Szukaj i Znajdź”, “Splendor”, “Cardline: Zwierzęta” itp., poznając zarówno nowe tytuły, jak i wracając do swoich ulubionych klasyków. Dzień był doskonałą okazją do integracji, budowania relacji między rówieśnikami oraz do rozwijania umiejętności współpracy.

Dzieci grają w gry planszowe w trzech grupach

Dziękuje wszystkim uczniom za aktywny udział, a także wychowawcom świetlicy za zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego dnia. To wspaniałe, że tak wiele osób z entuzjazmem włączyło się w tą inicjatywę i zadeklarowało udział w kolejnej edycji!

Koordynatorka
Agnieszka Kruszyńska