Drodzy uczniowie! Turniej gry w badmintona został rozstrzygnięty!

Laureatem konkursu została drużyna. klasy 6d w składzie: Julia Grzesiuk, Julia Semeniuk, Olaf Kubera i Jakub Staropiętka. Bardzo serdecznie gratuluję zwycięzcom Turnieju. Turniej został zorganizowany przez pedagoga szkolnego Joannę Kłodzińską i nauczycieli wychowania fizycznego Jacka Kafarskiego i Wojciecha Kapronia. Turniej wpisuje się w działania szkoły na rzecz promocji zdrowego stylu życia. Jest to działanie z zakresu strategii działań alternatywnych i ma na celu rozwijanie zainteresowań i uzdolnień młodzieży oraz naukę pozytywnych form spędzania. czasu wolnego. Zajęcia sportowe pomagają również w zaspokojeniu istotnych potrzeb: przynależności, uznania, sukcesu. Sponsorem nagród dla uczniów jest Urząd Miasta Łęczna. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi za sponsorowanie zakupu nagród dla uczniów.

Skip to content