Drodzy uczniowie!

Znamy już laureatów konkursu multimedialnego na kartkę z kalendarza „Żyj zdrowo”, w którym udział wzięli uczniowie klas siódmych z naszej szkoły. Tematyka zdrowia jest bliska nam wszystkim, a wykonane prace będą nam o tym przypominać.

Laureatem konkursu został Dawid Antoniewski z kl.7d, który pięknie zaprojektował styczeń, drugie miejsce zajął Szymon Wójtowicz z kl. 7c z wakacyjnym lipcem, a dwa równorzędne trzecie miejsca zajęli: Lena Nowak z kl.7c , która przypomniała, że czas do szkoły, bo już wrzesień i Kacper Broński z kl. 7c z jesiennym październikiem.

Nagrody dla laureatów konkursu zakupione zostały ze środków Urzędu Miasta. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi za środki na zakupienie nagród dla uczniów.

Serdeczne gratuluję uczniom, którzy zostali laureatami konkursu.

pedagog Joanna Kłodzińska