Alicja

trzech chłopców stoi na boisku szkolnym w ręce trzymają dyplomy

Gra integracyjna

21 maja trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w zabawie integracyjnej “Wspólna przygoda” zorganizowanej przez Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ostrówku. Przygotowana przez organizatorów gra terenowa przyniosła uczestnikom wiele radości. Podczas wspólnej zabawy odpowiadali na pytania,

Gra integracyjna Czytaj dalej »