Alicja

Uczniowie klasy 1c i 1d podczas wycieczki do zamojskiego zoo. W tle wybieg dla kozic.

Wycieczka do Zamościa

Uczniowie klas 1c i 1d  6 czerwca 2024 r. przeżyli niezapomniane chwile podczas wycieczki do Zamościa. Oglądali różne gatunki zwierząt w Zamojskim Ogrodzie Zoologicznym. Mogli własnoręcznie wykonać lizaki w  manufakturze słodyczy. Następnie, spacerując uliczkami Zamościa,

Wycieczka do Zamościa Czytaj dalej »