Alicja

dziewczynka siedząca przy stoliku i przygotowująca zdrową przekąskę.

Zdrowe śniadanie

W klasach 1–3 naszej szkoły odbyła się akcja promująca zdrowe odżywianie pod hasłem „Zdrowe śniadanie”. Jej celem było uświadomienie uczniom, jak ważne jest codzienne spożywanie wartościowego posiłku na rozpoczęcie dnia. Podczas akcji dzieci przyniosły do

Zdrowe śniadanie Czytaj dalej »