Wycieczka do Lublina
3 czerwca 2025 r. klasy 1f i 3c wybrały się na wspólną wycieczkę do Lublina. Program był niezwykle bogaty i różnorodny, a każda atrakcja dostarczała nowej wiedzy i niezapomnianych wrażeń. Pierwszym punktem naszej wyprawy były
3 czerwca 2025 r. klasy 1f i 3c wybrały się na wspólną wycieczkę do Lublina. Program był niezwykle bogaty i różnorodny, a każda atrakcja dostarczała nowej wiedzy i niezapomnianych wrażeń. Pierwszym punktem naszej wyprawy były
Rozstrzygnięty został szkolny konkurs czytelniczo-plastycznym dla klas siódmych na ex libris biblioteki szkolnej. Udział wzięli w nim wszyscy uczniowie tego pionu na lekcjach plastyki. Ich zadaniem było wykonanie projektu ekslibrisu dla biblioteki szkolnej, którego inspiracją
W roku szkolnym 2024/2025 grupa świetlicowa nr 11 zamieniła się w prawdziwe centrum odkrywców, artystów, podróżników i pasjonatów historii! Pod hasłem „Polska od A do Z” odbyliśmy niezwykłą podróż przez miasta, regiony, legendy i symbole
Uczeń klasy 7 c Maksymilian Józefara został laureatem 58. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Jest to kolejny recytatorski sukces Maksa, którego opiekunem artystycznym jest Maria Perzyńska-Kusiak
Z ogromną radością informujemy, że uczennica klasy 2a Martyna Pastusiak odnosi kolejne sukcesy wokalne. Jej zaangażowanie i pasja do muzyki przynoszą świetne rezultaty. Ostatnim osiągnięciem Martynki jest WYRÓŻNIENIE SPECJALNE zdobyte w 3. Międzynarodowym Festiwalu Piosenki
30 maja oraz 2 czerwca nasza szkoła tętniła radością i dziecięcym śmiechem – wszystko za sprawą wyjątkowego Dnia Dziecka, który na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Rada Rodziców zadbała o poczęstunek w postaci świeżo