Aktywni błękitni

Dnia 3 czerwca br. w naszej szkole w ramach Dnia Dziecka odbyło się podsumowanie programu Aktywni Błękitni- Szkoła przyjazna wodzie, które zostało zorganizowane przez Ligę Ochrony Przyrody i Samorząd Uczniowski klas 1-3. Dla uczniów przygotowane zostały ciekawe zadania: sportowy turniej wodny, kolorowanki wielkoformatowe o tematyce wodnej oraz eksperymenty z wodą. W tym dniu przyjechały do nas przedstawicielki Wód Polskich, które aktywnie włączyły się w organizację , przygotowując m.in. wodne koło fortuny, grę memory, quiz oraz nagrody i gadżety. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i energią brały udział we wszystkich atrakcjach. Było barwnie, ciekawie i wesoło. Ze zrealizowanych w ramach programu Aktywni Błękitni działań.

tekst: Beata Kowalska

Dzieci, które na głowach mają opaski imitujące kraby, stoją na tle dekoracji podwodnego świata.
Skip to content