Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
Harmonogram godzin dostępności
Lp | Nazwisko i imię nauczyciela | Dzień | Godzina | Miejsce konsultacji | Numer sali |
---|---|---|---|---|---|
1 | Fryt Małgorzata | poniedziałek (1, 3 tydzień) | 14.00 - 15.00 | ul. Piłsudskiego 12 | gabinet dyrektora |
poniedziałek (2, 4 tydzień) | 14.00 - 15.00 | ul. Piłsudskiego 12 | gabinet dyrektora | ||
2 | Lipińska-Stopa Hanna | czwartek | 14.00 - 15.00 | ul. Piłsudskiego 12 | gabinet dyrektora |
3 | Szychta-Zagwodzka Danuta | środa | 14.00 - 15.00 | ul. Szkolna 53 | gabinet wicedyrektora |
4 | Bałaban Jarosław | czwartek | 14.00 - 14.30 | ul. Szkolna 53 | II/6 |
piątek | 08.00 - 08.30 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
5 | Bałaszek Marta | środa | 13.00 - 14.00 | ul. Szkolna 53 | I/11 |
6 | Banaś Barbara | poniedziałek | 10.30 - 11.00 | ul. Szkolna 53 | 0/21 |
czwartek | 9.30 - 10.00 | ul. szkolna 53 | 0/21 | ||
7 | Bartecka Bożena | wtorek | 10.00 - 11.00 | ul. Szkolna 53 | II/15 |
8 | Bielińska Urszula | poniedziałek | 11.10 - 12.10 | ul. Szkolna 53 | II/15 |
9 | Bogusz Łukasz | wtorek | 9.30 - 10.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
wtorek | 13.00 - 13.00 | ul. Piłsudskiego 12 | 23 | ||
10 | Brodzisz Małgorzata | poniedziałek | 13.15 - 14.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
czwartek | 13.30 - 13.45 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycieski | ||
11 | Brońska-Krzyżanowska Małgorzata | wtorek | 10.30 - 11.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
środa | 12.30 - 13.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
12 | Brudzińska Anna | środa | 10.20 - 11.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
czwartek | 08.40 - 09.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
13 | Brzozowski Rafał | poniedziałek | 14.05 - 14.35 | ul. Piłsudskiego 12 | 29 |
piątek | 13.15 - 13.45 | ul. Szkolna 53 | II/14 | ||
14 | Budzyńska Renata | wtorek | 14.00 - 14.30 | ul. Szkolna 53 | pokój pedagoga |
piątek | 13.45 - 14.15 | ul. Szkolna 53 | pokój pedagoga | ||
15 | Buss Katarzyna | wtorek | 9.20 - 10.20 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
16 | Cieżak Katarzyna | poniedziałek | 14.00 - 14.30 | ul. Piłsudskiego12 | pokój nauczycielski |
czwartek | 08.00 - 08.30 | ul. Szkolna 53 | II/9 | ||
17 | Cur Jacek | piątek | 11.10 - 12.10 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycieli wych. fiz. |
18 | Czechowska Ewa | czwartek | 11.55 - 12.55 | ul. Szkolna 53 | I/11 |
19 | Dąbrowska Magdalena | poniedziałek | 07.30 - 08.00 | ul. Szkolna 53 | 011/b |
piątek | 08.45 - 09.15 | ul. Szkolna 53 | 011/b | ||
20 | Dziadko Wojciech | piątek | 12.00 - 13.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycieli pływania |
21 | Galewska Anna | poniedziałek | 14.00 - 14.30 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
środa | 08.30 - 09.00 | u. Piłsudskiego 12 | pokój nayczycielski | ||
22 | Gardzioła Monika | poniedziałek | 12.00 - 13.00 | ul. Szkolna 53 | sala grypy 0c |
23 | Golan Marzena | --- | |||
24 | Grudzień Agnieszka | poniedziałek | 14.05 - 14.35 | ul. Szkolna 53 | II/14 |
środa | 14.05 - 14.35 | ul. Piłsudskiego 12 | 7 | ||
25 | Grzeszuk-Kondratiuk Irena | piątek | 11.15 - 12.15 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
26 | Hapoń Izabella | poniedziałek | 14.00 - 15.00 | ul. Szkolna 53 | gabinet psychologa |
27 | Jakubowska Elżbieta | wtorek | 09.00 - 09.30 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
środa | 08.35 - 09.05 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
28 | Jakubowski Karol | poniedziałek | 09.00 - 09.30 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycieli wych. fiz. |
czwartek | 11.20 - 11.50 | ul.Piłsudskiego 12 | pokój nauczycieli wych. fiz. | ||
29 | Janowska Barbara | wtorek | 08.35 - 09.05 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycieli wych. fiz. |
piątek | 07.45 - 08.15 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycieli wych. fiz. | ||
30 | Kafarski Jacek | wtorek | 10.20 - 11.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycieli wych. fiz. |
środa | 09.35 - 09.55 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycieli wych. fiz. | ||
31 | Kaproń Wojciech | wtorek | 09.30 - 10.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycieli wych. fiz |
piątek | 08.35 - 09.05 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycieli wych. fiz. | ||
32 | Karmaciuk Monika | wtorek | 13.15 - 13.45 | ul. Szkolna 53 | 0/10 |
środa | 15.30 - 16.00 | ul. Szkolna 53 | 0/10 | ||
33 | Karpińska Ewa | środa | 07.15 - 07.45 | ul. Piłsudskiego 12 | 24 |
czwartek | 08.00 - 08.30 | ul. Piłsudskiego 12 | 24 | ||
34 | Kędzierska Alicja | poniedziałek | 12.15 - 13.15 | ul. Szkolna 53 | I/10 |
35 | Kłodzińska Joanna | poniedziałek | 14.00 - 15.00 | ul. Piłsudskiego 12 | gabinet pedagoga |
36 | Kłyza Alina | poniedziałek | 10.30 - 11.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
środa | 07.15 - 07.45 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
37 | Kopania Elżbieta | poniedziałek | 15.30 - 16.00 | ul. Szkolna 53 | 0/11 |
czwartek | 13.15 - 13.45 | ul. Szkolna 53 | 0/11 | ||
38 | Koperczak Grażyna | środa | 13.15 - 14.15 | ul. Piłsudskiego 12 | 18 |
39 | Kościelska Barbara | środa | 11.05 - 12.05 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
40 | Kot Agnieszka | wtorek | 13.45 - 14.15 | ul. Szkolna 53 | biblioteka |
czwartek | 13.45 - 14.15 | ul. Szkolna 53 | biblioteka | ||
41 | Kowalska Beata | poniedziałek | 08.00 - 08.30 | ul. Szkolna 53 | I/12 |
czwartek | 08.00 - 08.30 | ul. Szkolna 53 | I/12 | ||
42 | Koźmian Anna | środa | 10.00 - 11.00 | ul. Szkolna 53 | 0/21 |
43 | Kruszyńska Agnieszka | poniedziałek | 10.30 - 11.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
wtorek | 14.30 - 15.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski | ||
44 | ks. Głębocki Maciej | wtorek | 08.00 - 08.30 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
środa | 08.00 - 08.30 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski | ||
45 | ks. Pszenniak Kamil | wtorek | 14.05 - 15.05 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
46 | ks. Szajner Jakub | poniedziałek | 08.00 - 08.30 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
piątek | 08.00 - 08.30 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski | ||
47 | Księżopolska Anna | poniedziałek | 12.15 - 13.15 | ul. Szkolna 53 | II/11 |
48 | Kubicka Karolina | poniedziałek | 07.15 - 07.45 | ul. Szkolna 53 | 0/21 |
środa | 07.15 - 07.45 | ul. Szkolna 53 | 0/21 | ||
49 | Kuchciewicz White Joanna | poniedziałek | 12.30 - 13.30 | ul. Szkolna 53 | II/12 |
50 | Kuriata Agnieszka | poniedziałek | 12.00 - 12.30 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
piątek | 08.00 - 08.30 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
51 | Kustra Anna | wtorek | 10.00 - 11.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
52 | Kusyk Elżbieta | poniedziałek | 11.05 - 11.35 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
wtorek | 11.05 -11.35 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski | ||
53 | Lipko Agnieszka | poniedziałek | 16.00 - 16.30 | ul. Szkolna 53 | 0/21 |
środa | 16.00 - 16.30 | ul. Szkolna 53 | 0/21 | ||
54 | Łucjan Daria | wtorek | 12.00 - 12.30 | ul. Szkolna 53 | 0/11b |
czwartek | 09.00 - 09.30 | ul. Szkolna 53 | 0/11b | ||
55 | Łucjan Jacek | poniedziałek | 10.20 - 10.50 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycieli wych. fiz. |
piątek | 11.10 - 11.40 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycieli wych. fiz. | ||
56 | Majewska Alicja | poniedziałek | 11.55 - 12.25 | ul. Szkolna 53 | pokój n-li pływania |
czwartek | 10.30 - 11.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
57 | Marchlewska Karolina | środa | 14.00 - 15.00 | ul. Piłsudskiego 12 | gabinet psychologa |
58 | Marzec Ewa | czwartek | 12.00 - 13.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
59 | Mazur Elwira | środa | 10.20 - 11.20 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
60 | Mazurkiewicz Agnieszka | środa | 13.15 - 14.15 | ul. Piłsudskiego 12 | świetlica |
61 | Michalak Beata | poniedziałek | 07.30 - 08.30 | ul. Szkolna 53 | II/7 |
62 | Mitrus Anna | poniedziałek | 07.30 - 08.00 | ul. Szkolna 53 | 011/b |
poniedziałek | 09.30 - 10.00 | ul. Szkolna 53 | 011/b | ||
63 | Mudy Anna | wtorek | 07.30 - 08.30 | ul. Szkolna 53 | 0/11c |
wtorek | 12.30 - 13.00 | ul. Szkolna 53 | 0/11c | ||
64 | Ożóg Magdalena | środa | 08.20 - 09.20 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
65 | Pawlak Anna | wtorek | 14.05 - 15.05 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
66 | Pelica Grzegorz | piątek | 12.30 - 13.00 | ul. Piłsudskiego 12 | 12 |
piątek | 14.05 - 14.35 | ul. Piłsudskiego | pokój nauczycielski | ||
67 | Pełczyńska Katarzyna | wtorek | 08.30 - 09.30 | ul. Szkolna 53 | 0/22 |
68 | Perzyńska-Kusiak Maria | środa | 13.30 - 14.30 | ul. Piłsudskiego 12 | biblioteka |
69 | Piasecka Ilona | czwartek | 07.30 - 08.00 | ul. Szkolna 53 | 011/b |
piątek | 11.45 - 12.15 | ul. Szkolna 53 | 011/b | ||
70 | Podgórniak Joanna | piątek | 12.00 - 13.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
71 | Podoba Barbara | poniedziałek | 09.20 - 09.40 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
środa | 10.20 - 11.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
72 | Pyszniak Dorota | poniedziałek | 14.00 - 15.00 | ul. Piłsudskiego 12 | 14 |
73 | Radczak Magdalena | czwartek | 13.00 - 14.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
74 | Radko Klaudia | wtorek | 11.05 - 12.05 | ul. Szkolna 53 | sala rewalidacyjna |
75 | Radomska Ewa | --- | |||
76 | Roczon Katarzyna | środa | 13.15 - 14.15 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
77 | Serwa Agnieszka | poniedziałek | 13.00 - 13.30 | ul. Szkolna 53 | II/9 |
wtorek | 13.15 - 13.45 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
78 | Skowrońska Małgorzata | poniedziałek | 12.00 - 13.00 | ul. Szkolna 53 | II/15 |
79 | Smyk Edyta | wtorek | 10.30 - 11.00 | ul. Szkolna 53 | I/13A |
czwartek | 10.30 - 11.00 | ul. Szkolna 53 | I/13A | ||
80 | Socha- Szymaniak Renata | środa | 09.00 - 10.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
81 | Sochacka Iwona | poniedziałek | 12.00 - 13.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
82 | Starzyńska Katarzyna | czwartek | 09.00 - 10.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
83 | Szczęsna Lidia | poniedziałek | 09.30 - 10.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
środa | 08.00 - 08.30 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski | ||
84 | Szczygielska Małgorzata | poniedziałek | 15.30 - 16.00 | ul. Szkolna 53 | 0/11b |
czwartek | 07.30 - 08.00 | ul. Szkolna 53 | 0/11b | ||
85 | Szukałczyk-Jop Monika | wtorek | 09.30 - 10.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
środa | 08.35 - 09.05 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
86 | Szumiec Roma | piątek | 09.20 - 10.20 | ul. Piłsudskiego 12 | świetlica |
87 | Szurek Barbara | poniedziałek | 10.30 - 11.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
czwartek | 10.30 - 11.00 | ul. Piłsudskiego 12 | 15 | ||
88 | Szwaczko Justyna | wtorek | 11.10 - 12.10 | ul. Piłsudskiego 12 | sala rewalidacyjna |
89 | Szymaniak Katarzyna | poniedziałek | 11.05 - 11.35 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
wtorek | 11.55 - 12.25 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski | ||
90 | Szymaniak Małgorzata | wtorek | 11.10 - 11.35 | ul. Szkolna 53 | 0/21 |
środa | 12.15 - 12.45 | ul. Szkolna 53 | 0/21 | ||
91 | Świtacz Anna | --- | |||
92 | Tarkowski Mirosław | poniedziałek | 12.00 - 13.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój n-li wych. fiz. |
93 | Tatarczak Agnieszka | --- | |||
94 | Tomczak Lucyna | środa | 12.00 - 13.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
95 | Tracz Urszula | środa | 12.15 - 13.15 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
96 | Tymosiak Jacek | poniedziałek | 09.30 - 10.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski |
piątek | 09.30 - 10.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski | ||
97 | Widulińska Dorota | wtorek | 11.05 - 12.05 | ul. Szkolna 53 | I/13 |
98 | Woźniak Jagoda | środa | 13.00 - 14.00 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
99 | Wójcik Anna | piątek | 11.10 - 12.10 | ul. Szkolna 53 | 0/14 |
100 | Wysokińska-Przystupa Ilona | środa | 16.30 - 17.00 | ul. Szkolna 53 | 0/21 |
czwartek | 16.00 - 16.30 | ul. Szkolna 53 | 0/21 | ||
101 | Zając Agnieszka | wtorek | 11.55 - 12.25 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
wtorek | 12.30 - 13.00 | ul. Szkolna 53 | pokój nauczycielski | ||
102 | Zaniewska Irena | środa | 07.30 - 08.00 | ul. Szkolna 53 | 0/11b |
piątek | 07.30 - 08.00 | ul. Szkolna 53 | 0/11b | ||
103 | Zawisza Joanna | --- | |||
104 | Zielińska Małgorzata | czwartek | 14.00 - 15.00 | ul. Piłsudskiego 12 | 8 |
105 | Zielińska Monika | środa | 07.30 - 08.30 | ul. Piłsudskiego 12 | pokój nauczycielski |
106 | Zubilewicz-Mucha Ewa | poniedziałek | 09.30 - 10.00 | ul. Szkolna 53 | 0/11b |
piątek | 07:30 - 08.00 | ul. Szkolna 53 | 0/11b |