Powiatowy Konkurs Młodych Recytatorów

11 maja w Centrum Kultury w Łęcznej odbyły się eliminacje gminne do Powiatowego Konkursu Młodych Recytatorów.

W konkursie wzięło udział 21 recytatorów. Z ogromną radością informujemy, że do dalszego etapu zakwalifikowali się uczniowie z naszej szkoły:

Julia Szyszka – klasa 2a

Kamil Cegłowski – klasa 6c

Karol Pochodyła – klasa 7f

uczniowie w strojach galowych w tle logo powyższego konkursu.

Wspaniale było obserwować młodych ludzi, którzy z pasją recytowali wiersze i fragmenty prozy, wprowadzając nas w świat poezji i literackich emocji. Cieszymy się, że w dorastającym pokoleniu wciąż tli się miłość do słowa, sztuki i poezji.

Turniej powiatowy odbył się 21 maja w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej.

Dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy wielu sukcesów.

Opiekunkami artystycznymi Julii Szyszki były: Paulina Bąk i Ewa Zubilewicz – Mucha, zaś Kamila Cegłowskiego i Karola Pochodyły – Maria Perzyńska – Kusiak.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.