Dzień Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej obchodzone jest corocznie 14 października, w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty.

W naszej szkole to święto obchodziliśmy 11 października. Z tej okazji we współpracy z małym samorządem, świetlicą oraz biblioteką szkolną powstały przepiękne upominki. Mały Samorząd Uczniowski przygotował medale, a dzieci ze świetlicy szkolnej zaproszone przez panie z biblioteki wykonały piękne laurki z cytatami z książki „Co robią uczucia nocą” zakupionej  w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.  Prezenty wraz z najserdeczniejszymi życzeniami zostały wręczone przez uczniów klasy 4c wszystkim pracownikom szkoły na ulicy Szkolnej.

dzieci siedzące przy stolikach, piszące listy