Darowizna od Fundacji Solidarni Górnicy

Fundacja „Solidarni Górnicy”, znana ze swojego zaangażowania w działalność charytatywną oraz wsparcie lokalnych inicjatyw, przekazała darowiznę finansową Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej za którą zakupione zostały nowoczesne zabawki oraz gry dydaktyczne dla oddziałów przedszkolnych, a także sprzęt do zajęć fitness dla starszych uczniów.  Zabawki      i gry dydaktyczne to nie tylko forma rozrywki, ale przede wszystkim narzędzia, które wspierają rozwój społeczny i poznawczy  dzieci.

zabawki: wózek dla lalek, krzesełko dla lalek, kącik majsterkowicza, gry

To wydarzenie to kolejny przykład, jak wspólne wysiłki lokalnej społeczności oraz organizacji mogą przynieść wymierne korzyści. Wierzymy, że dzięki takiemu wsparciu, nasze dzieci będą miały jeszcze bardziej kolorowe i pełne radości dzieciństwo. Serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę oraz wspólne działania na rzecz naszej szkoły.

zabawki: domek dla lalek, krzesełko, łóżeczko, sprzęt fitness