Inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

10 października 2024 roku w Centrum Kultury w Łęcznej miała miejsce inauguracja roku akademickiego Lubelskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Filia w Łęcznej.

Uczennica czyta tekst wiersza: na krzesłach siedzi uczeń i dyrektor CK w Łęcznej. Chłopiec trzyma ilustrację przedstawiającą rzepkę.

Po uroczystych wystąpieniach, ślubowaniu i wręczeniu indeksów nowym studentom nastąpiła część artystyczna, w której przygotowanie włączyli się uczniowie naszej szkoły. Opiekunem artystycznym grupy jest pani Maria Perzyńska-Kusiak, a rekwizyty do występu przygotowała pani Agnieszka Mazurkiewicz.

Na krzesłach siedzą uczestnicy inscenizacji wiersza „Rzepka” i trzymają symbole granych przez siebie postaci. Uczennica i dwóch uczniów stoją przy mikrofonie.