Narodowe Czytanie

W dniu 27.09.2024 r. odbyło się Narodowe Czytanie w oddziale przedszkolnym, które miało na celu promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych oraz integrację z lokalnym środowiskiem sportowym.

Dzieci siedzą na dywanie przodem do zawodniczek, które czytają fragment książki.

By przystąpić do akcji propagującej czytanie polskiej literatury, zgłosiliśmy swój udział nas tronie Kancelarii Prezydenta, zyskując tym samym Patronat Honorowy Pary Prezydenckiej. Dzieci wysłuchały fragmentu dzieła Juliusza Słowackiego pod tytułem:” Kordian” czytanego przez zawodniczki klubu sportowego GKS Górnik Łęczna.

Dzieci stoją na tle napisu Narodowe Czytanie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspólne spędzenie czasu. To ważne, by rozwijać miłość do literatury oraz wartości związane z pracą zespołową i sportem.