Zapisy na wycieczkę do miejscowości Ząb koło Zakopanego

Informujemy, że w dniach 14-18.01.2025 r. organizujemy wycieczkę do miejscowości Ząb k/Zakopanego dla uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej.

Celem wycieczki jest upowszechnianie aktywnego wypoczynku, kształtowanie kultury turystyki i wyrabianie sprawności fizycznej. Wyjazd ma charakter turystyczno-rekreacyjno-szkoleniowy. W programie wycieczki planowana jest jazda na nartach zjazdowych, pobyt w termach Chochołowskich i wyjazd do Zakopanego.

Dzieci ubrane w stroje narciarskie stoją przed instruktorem, w tle ośnieżone góry

Koszt wycieczki: ok. 860 zł

Cena obejmuje: transport, ubezpieczenie, bilet wstępu na termy, nocleg, wyżywienie, wypożyczenie sprzętu narciarskiego i wyciąg orczykowy.

Ilość miejsc: 36

Zapisy i dodatkowe informacje: p. Wojciech Dziadko, nauczyciel wychowania fizycznego

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia są przyjmowane w dniach od 01.10.2024r. do 04.10.2024r.

Wojciech Dziadko