FOX – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

5 marca 28 uczniów naszej szkoły z klas 4-8 przystąpiło do XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX, który odbywa się rokrocznie pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Tegoroczna edycja konkursu przyniosła naszym uczniom aż 3 miejsca na podium.

Wynik BARDZO DOBRY (II miejsce w swojej kategorii) zdobył:

Daniel Bil z kl. 7a (wynik 77,50%).

Wynik DOBRY zdobyły:

Gabriela Krupa z kl. 6c (wynik 85%) oraz

Julia Grzesiuk z kl. 6d (wynik 79,17%).

Nasi laureaci odebrali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe podczas gali wręczenia nagród, która odbyła się 22 maja w Teatrze Starym w Lublinie.

Gorąco gratulujemy wszystkim zwycięzcom i pozostałym uczestnikom konkursu, którego poziom jak zwykle był bardzo wysoki. Jesteśmy dumni, że mamy tak świetnie językowo przygotowaną młodzież wśród uczniów naszej szkoły.

Koordynator szkolnego konkursu: p. Małgorzata Brońska-Krzyżanowska

troje uczniów na scenie. Chłopiec stoi po środku, dwie dziewczynki po jego prawej i lewej stronie. Wszyscy są uśmiechnięci i trzymają w rękach dyplomy. Są elegancko ubrani.