Ziemia nasza planeta

6 maja w naszej szkole odbyło się podsumowanie I Gminnego konkursu plastycznego „Ziemia nasza planeta” . Celem konkursu było zachęcanie dzieci do działania na rzecz ochrony środowiska. Kształtowanie wyobraźni plastycznej, kreatywności, inspirowanie do aktywności twórczej. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 lata i 5-6 lata. Łącznie wpłynęło ponad 100 prac z których jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić 21. W celu podsumowania konkursu dzieci z grupy 0”A” i 0”C” przygotowały teatrzyk pt. „Z Ziemią za pan brat – dowiedzcie się jak dbać o świat” . Po występie Pani Dyrektor wręczyła wszystkim nagrodzonym upominki.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria 3-4 lata

I – miejsce – Helena Piotrowska PP nr 1

II – miejsce  – Emilia Majewska PP nr 2

III – miejsce Laura Wieczorek PP nr 3

III – miejsce Michalina Biczak PP nr 4

Wyróżnienie:

Piotr Dorosz PP nr 2

Kategoria 5-6 lata

I – miejsce – Amelia Bednaruk SP nr 2

I – miejsce – Laura Olejniczak SP nr 4

II – miejsce – Bartłomiej Kaliski SP nr 4

II – miejsce – Oscar Dyszewski SP nr 2

II – miejsce – Kinga Kowalska SP nr 2

III – miejsce – Agata Gardziała – PP nr 4

III – miejsce – Emil Jaworowski PP nr 2

III – miejsce – Antonina Pawłowska SP nr 2

Grupa dzieci z Panią Dyrektor i organizatorami konkursu stoi na korytarzu szkolnym, w rękach trzymają dyplomy oraz nagrody.

Wyróżnienie:

Piotr Dąbski SP nr 2

Zofia Tudrujek SP nr 2

Julia Szyszka SP nr 2

Szymon Stadnik SP nr 2

Julia Matyjaszczyk SP nr 2

Hanna Świerczyńska SP nr 4

Barbara Cichosz PP nr 4

Amelia Piasecka PP nr 1

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom konkursu dziękujemy i gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Grupa dzieci z nauczycielami stoi na korytarzu szkolnym, w tle dekoracja przedstawiająca planetę ziemię oraz inne planety układu słonecznego.

Organizatorzy:

Ewa Zubilewicz – Mucha