Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Łęcznej

I Międzyszkolne Mistrzostwa Pływackie o Puchar Burmistrza Łęcznej

Dnia 21 marca 2023 r. w naszej szkole odbyły się I Międzyszkolne Mistrzostwa Pływackie o Puchar Burmistrza Łęcznej.

Zawody uroczyście otworzyła Pani Dyrektor Małgorzata Fryt oraz w imieniu Burmistrza Łęcznej, Pan Grzegorz Kuczyński rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

W zawodach wzięło udział 60 uczniów, rywalizując w trzech kategoriach wiekowych.

Wspaniała atmosfera i duża frekwencja na trybunach sprawiły, że impreza stała się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników.

Po zakończeniu rywalizacji nastąpił emocjonujący moment ogłoszenia wyników.

Oto najlepsi zawodnicy w pływaniu:

Kategoria klas 4:

I miejsce – Łukaszewska Laura 4b

II miejsce – Marzęciak Gabriela 4c

III miejsce – Kowalska Blanka 4c

I miejsce – Narouz Karas 4e

II miejsce – Miłosz 4c

III miejsce – Aleksander 4e

Kategoria klas 5-6:

I miejsce – Nowosad Aleksandra 5b

II miejsce – Prostka Antonina 6e

III miejsce – Gołdys Natalia 6f

I miejsce – Matyjaszczyk Bartosz 6c

II miejsce – Jung Filip 6f

III miejsce – Puła Szymon 6a

Kategoria klas 7-8:

I miejsce –  Zuzańska Karolina 7e

III miejsce – Wójcik Amelia 7e SP4 Łęczna

I miejsce – Staropiętka Piotr 8b

II miejsce – Serwa Adam 7d

III miejsce – Skoczylas Kacper 7a

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i medale ufundowane przez Burmistrza Łęcznej oraz dyplomy, wręczone przez dyrekcję szkoły panią Małgorzatę Fryt i Danutę Szychtę-Zagwodzką oraz pana Pawła Wolińskiego. Sponsorem fit przekąsek był pan Paweł Woliński, radny powiatu łęczyńskiego, od wielu lat promujący zdrowy styl życia i uprawianie sportu przez dzieci i młodzież, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, zawodów międzynarodowych oraz Mistrzostw Świata w zapasach. Serdecznie dziękujemy J

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i udział w zawodach uczniom i opiekunom ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej panu Piotrowi Włodarskiemu. Bardzo serdecznie dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej za zaangażowanie i zorganizowanie mistrzostw – panu Mirosławowi Tarkowskiemu, pani Barbarze Janowskiej, panu Karolowi Jakubowskiemu, panu Wojciechowi Dziadko i panu Jackowi Łucjanowi.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w pływaniu.