Wyjątkowy dzień w zerówkach.

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. We wszystkich grupach zelówkowych radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, i wręczyli piękne laurki i niespodzianki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Dodatkowo grupa 0”A” ten dzień spędziła w sali zabaw Fun Zoone, w tym miejscu dzieci miały do dyspozycji ogromną konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, mini samochody, piłki do skakania, ogromne klocki do układania i wiele innych atrakcji. Wszystkie zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze, dzieci miały okazję ćwiczyć umiejętności manipulacyjne i sprawnościowe. Sala zabaw to wymarzone miejsce dla przedszkolaków, w którym mogli aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie spędzić czas. Była to doskonała okazja do integracji oraz spożytkowania niezamierzonych pokładów energii.