klasy 1-3:

Szymon Zięba kl. III e
Mateusz Kuźmiński kl. III f

Opiekunowie: Marta Bałaszek, Urszula Tracz, Lucyna Tomczak

Zebrania informacyjne przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego klas I-III odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 12.00 w sali 107.

klasy 4-6:

Przewodnicząca: Wiktoria Mijas kl. VI d
Zastępca: Patrycja Iskra kl. V b
Członkowie: Martyna Guz kl. VI a
Ozon Julia kl. VI b
Krzysztof Jakubiec kl. VI c
Aleksandra Buła kl. V a
Oliwia Pelica V d
Michał Stefaniak IV a
Weronika Pawłowska IV b
Zuzanna Kłyza IV d
Zuzanna Bojarska IV d

Opiekunowie: Barbara Janowska, Alina Kłyza, Agnieszka Zając

klasy 7 SP i 2-3 GIM:

Przewodnicząca: Julia Pałys
Zastępca: Olga Biernacka
Sekretarz: Kinga Grzesiak
Jakub Kobylarz
Zastępca: Olga Biernacka

Zadania sekcji SU:

• sekcja rozrywkowo- porządkowa zajmie się organizowaniem imprez szkolnych, w składzie sekcji znaleźli się  Karolina Krzewska (IIa ), Martyna Chołast (IIIc), Hubert Urbański (IIIc), Samuel Przystupa (7b), Gabriela Jabłoniec (IIa).
  • sekcja medialno- informatyczna ma komunikować się z zespołem uczniowskim oraz promować zadania samorządu, w zespole znajdują się: Jakub Winsyk (7b), Julia Domańska (II b), Kacper Starzyński (IIIa), Sebastian Jóźwik (IIb).
  • sekcja ankietowania potrzeb zamierza badać potrzeby społeczności uczniowskiej w jej składzie znaleźli się  Aleksandra Bochniarz (IIIb ), Katarzyna Gotowicka (IIIb), Kacper Oleszek (IIIb), Paulina Podwiązka (IIc), Dominika Furtak (IIc).

W bieżący roku szkolnym będzie funkcjonował szczesliwy-numerek, obowiązuje on w wypadku odpowiedzi ustnej.

Opiekunowie: Monika Szukałczyk – Jop i  Aleksandra Jedlikowska

Działania Samorządu Uczniowskiego